Foto Video

Otáčet se před náklaďákem se nevyplácí

U Losiné došlo hned ke dvěma dopravním nehodám krátce po sobě.

pátek 24. září 16:53 , aktualizace 19:29

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnes odpoledne po čtvrté hodině došlo na silnici 20 mezi Černicemi a Losinou ke střetu nákladního a osobního vozu.

     Podle informací přímo z místa zde mladý řidič nechtěl čekat v koloně stojící až do Losiné a rozhodl se, stejně jako několik řidičů před ním, kousek od sjezdu z dálnice D5 otočit a úsek objet jinudy. Bohužel ale řidič přehlédl protijedoucí nákladní vůz DAF a vjel mu přímo do cesty, takže řidič nákladního vozidla již nestačil zareagovat a Peugeot doslova smetl do příkopu.
     Jen díky velkému štěstí nedošlo u posádky Peugeotu, tedy řidiče ani jeho spolujezdkyně, ke zranění. Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu a věc vyřešili na místě v příkazním řízení. Nehoda po dobu šetření částečně komplikovala provoz ve směru na Plzeň, nyní jsou již vozidla odstraněna.

     V době šetření této nehody došlo na opačném konci Losiné na odbočce na Starý Plzenec k havárii motocyklu. podle informací z místa zde dva mladí muži jeli směrem na Losinou, když jeden z nich v zatáčce nezvládl řízení a havaroval do příkopu. Mladík při havárii utrpěl zranění ruky, se kterým byl transportován do nemocnice. Ještě předtím i u něj policisté vyloučili požití alkoholu.

Foto 1 - 6 střet osobního vozu s nákladním, 7 havárie motocyklu

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.