Ozbrojený muž se zabarikádoval v domě bývalé přítelkyně

Na místo byla povolána zásahová jednotka i policejní vyjednavač

23. listopadu 2021 16:24 , aktualizace 16:25

Sebevraždy Zadržení pachatele Zásahová jednotka

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes před polednem vyjížděli policisté na oznámení ženy, že se v jejím domě v Bečově na Karlovarsku zabarikádoval její bývalý přítel ozbrojený střelnou zbraní a vyhrožuje sebevraždou. 
     Policisté z důvodu bezpečnosti nezúčastněných osob uzavřeli široké okolí domu a na místo byla povolána zásahová jednotka i policejní vyjednavač. 

     Právě tomu se po téměř třech hodinách po zahájení akce podařilo muže přesvědčit, aby se policistům vzdal. "Jednapadesátiletý muž po vyjednávání opustil dům, byl zajištěn a předán do péče zdravotníků," uvedla tisková mluvčí policie, která nám zároveň potvrdila, že muž byl skutečně ozbrojen střelnou zbraní. Tu policisté na místě zajistili, protože je ale celý případ na samém počátku, nemůže nyní policie uvést, o jakou zbraň se jednalo, ani zda jí muž držel legálně.

     Při akci naštěstí nedošlo ke zranění osob. Policie se případem dále zabývá.

Foto ilustračníAlfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.