Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Pro vyhazovače si došla zásahová jednotka

V Pamele byl velmi vážně zraněn sexuchtivý zákazník

24. října 2019 14:51 , aktualizace 14:51

Cizinci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci ze soboty na neděli 20. října před druhou hodinou ráno přišli do velice oblíbeného plzeňského strip klubu Pamela dva cizinci, podle našich informací Ukrajinci. Podle mluvčí policie cizinci tvrdili, že si pouze chtěli dát na baru pivo a také se pobavit s některou z dívek.
     Podle zdroje dobře obeznámeného z případem, se ale v baru chování Ukrajinců změnilo a měli začít obtěžovat barmanku. Dva místní vyhazovači tedy muže upozornili, že v baru již dál být nemohou a že mají odejít. Oba cizinci měli odvětit, že si tedy jen odskočí na toaletu a odejdou.
     Když však cizinci z toalety vyšli, měli oba vyhazovači jednoho z nich napadnout, a to údery do obličeje a břicha a také kopem do břicha. Podle policie měl být tento útok již ale zbytečný a cizinci ničím nevyprovokovaný.
     Bohužel napadený cizinec během útoku utrpěl zranění jater, se kterým je až do současné doby hospitalizován.
     Následující večer si pro oba vyhazovače do baru dojela zásahová jednotka a zajistila je. "Zadržen byl muž narozený v roce 1990 a bylo zahájeno jeho trestní stíhání pro spáchání ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a výtržnictví. 
     Druhým zadrženým byl muž narozený v roce 1984 a u toho bylo zahájeno trestní stíhání pro těžké ublížení na zdraví a výtržnictví. U tohoto druhého muže byl také podán návrh na vzetí do vazby, který ale soudce neakceptoval a muž tak na soudní jednání počká na svobodě," doplnila mluvčí policie.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.