Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Patnáctiletý chlapec se opil tak, že skončil v nemocnici

Páteční večírek čtveřice mladistvých šetří policie

Autor: Jana Holá pondělí 25. března 16:13 , aktualizace středa 27. března 11:46

Alkohol Městská policie


     Poněkud bujaře pojala noc z pátku na sobotu skupina mladistvých chlapců v Plzni na náplavce u Anglického nábřeží a vše vygradovalo až v nutnost zásahu strážníků i záchranářů. Jednomu ze čtveřice popíjejících mladíků totiž alkohol nesedl natolik, že zkolaboval.

     "Patnáctiletý chlapec zvracel a zcela nezvládal své chování, načež musel být kvůli svému aktuálnímu stavu převezen do nemocničního zařízení. Dechová zkouška u něj odhalila 1,59 promile alkoholu," popsala tisková mluvčí městské policie a pokračovala: "Ani jeho kamarádi, se kterými popíjel na Náplavce, při kontrole neprokázali zákonný věk pro požívání alkoholu. Tři teenageři ve věku od 15 do 17 let měli také pozitivní dechové zkoušky na alkohol, přičemž dva z nich překročili jedno promile."

     Vzhledem k okolnostem a věku opilých mladíků si celou věc k dořešení převzali přivolaní policisté.

Foto ilustrační

Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.