Foto Video

Sexuální napadení ženy na Lochotíně spustilo pátrací akci

Mnoho čtenářů zajímá, co se včera v noci dělo u rybníků v Plzni

úterý 22. srpna 08:28, aktualizace úterý 22. srpna 09:35

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Včera kolem desáté večer došlo v Plzni na Lochotíně nedaleko základní školy k napadení ženy, dle oficiálně nepotvrzených zdrojů se sexuálním motivem.
     Na místo se okamžitě začaly sjíždět hlídky a pachatel měl utíkat Tachovskou ulicí směrem k místním rybníkům. Policisté včetně psovoda začali okamžitě propátrávat trasu úniku pachatele i okolí rybníků Nováček, Třemošenský a Šídlovský. V krátké době byl na místo povolán i policejní vrtulník, který se k pátrání připojil.
     Rozsáhlého pátrání si nemohli nevšimnout i obyvatelé několika přilehlých ulic a sami informovali policisty o pohybu podezřelých osob. Tak byl například v Tachovské před půlnocí v křoví nalezen podivný muž, kterého ale policisté dle svědka po zevrubné kontrole propustili, protože bylo vyloučeno, že by se mohlo jednat o právě hledanou osobu. "Policie byla na místě během 5 minut od zavolání, přijelo několik hlídek a dotyčného vytáhli ze křoví, ale prý to nakonec nebyl on," popsal nám čtenář.
     Ačkoli pátrání probíhalo několik hodin, přes úpornou snahu se pachatele zatím dopadnout nepodařilo.
     "Včera ve večerních hodinách jsme přijali informaci, že v Západní ulici mělo dojít k obtěžování ženy zatím neznámým mužem. Případem se zabýváme a po pachateli stále intenzivně pátráme, dle dosud zjištěných informací by se mělo jednat o muže tmavší pleti do čtyřiceti let," uvedli zatím policisté.


    


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.