Foto Video

Sexuální napadení ženy - muž nemá zuby a má tetovaný obličej

Přinášíme další podrobnosti k sexuálnímu napadení ženy na Lochotíně

7. listopadu 2017 18:12 , aktualizace 19:15

Partner článku – Autosalon Dajbych


     Opakovaně informujeme o tomto vážném případu z pondělí 21. srpna, kdy v době okolo 22:00 hodin v Plzni v Západní ulici muž napadl ženu.
     Policisté opakovaně žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu - možná svědka, zachycenou na přiloženém kamerovém záznamu, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Popis neznámé osoby:

     Jedná se o muže středního věku, hubené postavy a tmavých krátce střižených vlasů. Specifický markant osoby – muž nemá přední zuby a má vytetované nebo nakreslené linky pod očima.

Původní článek

     Včera kolem desáté večer došlo v Plzni na Lochotíně nedaleko základní školy v Západní ulici k sexuálnímu napadení ženy.
     Na místo se okamžitě začaly sjíždět hlídky a pachatel měl utíkat Tachovskou ulicí směrem k místním rybníkům. Policisté včetně psovoda začali okamžitě propátrávat trasu úniku pachatele i okolí rybníků Nováček, Třemošenský a Šídlovský. V krátké době byl na místo povolán i policejní vrtulník, který se k pátrání připojil.
     Rozsáhlého pátrání si nemohli nevšimnout i obyvatelé několika přilehlých ulic a sami informovali policisty o pohybu podezřelých osob. Tak byl například v Tachovské před půlnocí v křoví nalezen podivný muž, kterého ale policisté dle svědka po zevrubné kontrole propustili, protože bylo vyloučeno, že by se mohlo jednat o právě hledanou osobu. "Policie byla na místě během 5 minut od zavolání, přijelo několik hlídek a dotyčného vytáhli ze křoví, ale prý to nakonec nebyl on," popsal nám čtenář.


    


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.