Foto

Čtrnáctiletá Natálka je nalezena

Pokud máte jakoukoliv informaci o pohřešované dívce, obraťte se prosím na policisty

9. února 2021 13:33 , aktualizace 13:33

Pátrání

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

Aktualizujeme: Policisté malou útěkářku dopadli jako spolujezdkyni v autě při silniční kontrole na Rokycansku. Dívka je v pořádku.

Původní článek
     Policisté pátrají po teprve čtrnáctileté dívce z ..., která je předběžným opatřením Okresního soudu Plzeň-jih umístěna do diagnostického ústavu v Plzni.
     V pátek 5. února v jednu hodinu odpoledne si matka dceru vyzvedla na povolenou víkendovou vycházku. Následující den tedy v sobotu 6. února v deset hodin večer matka dceru v jejím pokoji již nenašla. Matka se s dcerou pokoušela telefonicky spojit, ale neúspěšně. Útěk z domova je u této dívky opakovaný.

Natalia ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 6.2.2021
Bydliště - ...
Státní příslušnost Česká republika
Výška ...
Zdánlivé stáří ...

Popis osoby
hubená postava
hnědé vlasy
hnědé oči

     Policisté žádají o spolupráci širokou veřejnost. Pokud nám můžete pomoci, volejte linku 158 nebo se obraťte na kteroukoliv služebnu Policie ČR. Děkujeme za spolupráci. 

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.