Foto

Již pátý vitamínový expres vyjel za hrdiny dnešní doby

Sestřičky, hasiči, telefonistky krizové linky, vodní záchranáři či řidiči sanitek

pondělí 6. dubna 18:40 , aktualizace 18:40

Hasiči Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Čím dál více firem se připojuje k našemu vitamínovému expresu na podporu těch, kdo v boji s pandemií nového koronaviru stojí v první linii. 
     Dnes v ranních hodinách vyrazil v pořadí již pátý vitamínový expres, tentokrát financovaný plzeňskou advokátní kanceláří Cink a partneři a firmou Coca-Cola.
      Jako první vyjela zásilka beden ovoce, sušenek, čokoládových a energetických tyčinek a džusů i kartonů nápojů od Coca Coly do Fakultní nemocnice Plzeň. Zdravotníci a lékaři v současné době totiž potřebují nejen podpořit imunitu a dodat energii, ale hlavně i podporu nás všech.
      Další cesta expresu vedla na základny hasičů Plzeň-Střed, Košutka, Slovany a nevynechali jsme ani hasiče z Plas.
      Poté jsme vyrazili na Krajskou hygienickou stanici v Plzni, kde byla zřízena dvě oddělená, uzavřená pracoviště, na kterých osmnáct epidemiologů Krajské hygienické stanice posíleno o sedmnáct dalších telefonistů například z řad studentů vyřizuje denně stovky dotazů ohledně nového koronaviru.
      Poslední dnešní cesta zamířila k Vodní záchranné službě ČČK, o jejímž nasazení v rámci odběrů u pacientů s podezřením na nákazu novým koronavirem jsme informovali v článku:

Vodní záchranáři vyrazili do boje s Koronavirem

Vodní záchranáři vyrazili do boje s Koronavirem

06. 04. 2020, 09:32, aktualizace 06. 04. 2020, 09:49

"Naší prací ulevíme kolegům ze Zdravotní záchranné služby a to teď potřebují nejvíc!"

      Třídění do beden a následné rozvážky se jako vždy ujali zaměstnanci restaurace ACW Saloon, aby s potravinami manipulovali výhradně lidé, kteří mají zdravotní průkazy. 

     Protože sponzoři tohoto konvoje byli opět velice štědří, nebylo možné rozvézt vše v průběhu dne a express tak na další místa vyrazí i v dalších dnech. "Spolu to zvládneme!"

Do vitamínových expresů se již zapojily firmy:

  • Workpress Aviation
  • Fitsport - Jiří Trampota
  • Autosalon Dajbych
  • Heroja Group s.r.o.
  • Advokátní kancelář Cink a partneři
  • Coca Cola Česká Republika


 Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.