Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Video

Hrdina Netflixu Petr F. se vrací do "Nejdrsnější věznice světa"

Mnohonásobného recidivistu soud poslal za seřezání dalšího člověka do vazby

Autor: Karel Aleš pondělí 18. března 17:50 , aktualizace neděle 24. března 21:43

Drogy Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Express servis


     V sobotu jsme informovali o dalším útoku mnohonásobného recidivisty Petra F. ze Sušicka, který napadl a zranil muže jen krátce poté, co byl propuštěn z dalšího svého výkonu trestu, kde si odpykal další trest za násilnou trestnou činnost.

     Kriminalisté Petra F. obvinili z trestného činu ublížení na zdraví a s ohledem na jeho bohatou trestní minulost ho soud v průběhu víkendu poslal do vazby.

     Petr F. se tak dá se říct vrací "domů" do věznice, ve které strávil většinu posledních třinácti let.
     Že je věznice pro Petra F. opravdu domovem ukazuje i jeho účinkování v jednom z dílů poslední série reality show Nejdrsnější věznice světa natáčené v loňském roce.

Nejdrsnější věznice světa

     Celý pořad je založen na principu, že se novinář nechá zavřít do věznice, kde s vězni nejen hovoří, ale doslova s nimi několik dní žije. Pořad za několik let vysílání divákům ukázal různé věznice třiadvaceti zemí světa a v Plzni se štáb zaměřil hlavně na pervitin. V díle Česká republika: Pervitinové vězení tak diváci mohou společně s novinářem Raphaelem Rowem navštívit speciální oddíl plzeňské věznice, který by měl fungovat jako odvykací kůra, tedy vězni zde umístění by se měli zbavovat závislosti na omamných látkách. Právě Petr F. však novináři prozradil, že pervitin se dostává i za zdi této přísně střežené věznice.

Ukázky ze seriálu Nejdrsnější věznice světa díl Česká republikaO posledním útoku Petra F. jsme informovali již v sobotu:

Mlátí lidi pro zábavu - sotva vyšel z vězení, tak do bezvědomí zbil dalšího člověka

     Moc dlouho na svobodě nevydržel Petr F. ze Sušicka, který byl nedávno propuštěný z dalšího výkonu trestu a opět na někoho zaútočil. Tento muž má i přes svůj nízký věk neuvěřitelně popsaný trestní rejstřík.

     Petr F. svou kariéru profesionálního kriminálníka začal již jako dítě, když v roce 2011 ve čtrnácti ukradl své matce auto a ujel s ním. 

Pak následovala dlouhá řada trestných činů, zde jsou na ukázku některé z nich:

  • Ještě jako mladistvý byl třikrát soudně trestán.
  • V devatenácti letech ho soud poprvé poslal do vězení, mimo jiné za zmlácení a okradení dívky a řadu krádeží.
  • V opilosti rozkopal zaparkované vozidlo Škoda Octavia.
  • U čerpací stanice v Sušici fyzicky napadl místního muže, srazil ho na zem, kde ho dále bil a kopal do něj.
  • Ukradl vozidlo značky BMW, na čerpací stanici načerpal naftu, ujel bez zaplacení, za obcí Dlouhá Ves nezvládl řízení, s vozidlem narazil do skály a převrátil vozidlo na střechu. Při dechové zkoušce nadýchal 1,85 promile alkoholu a drobným doplněním už jen je, že nevlastnil řidičské oprávnění.
  • Na ulici zbil náhodného kolemjdoucího, a když zraněnému muži chtěl pomoci svědek, Petr F. ho napadl také.
  • V opilosti vjel ve Strakonicích na soukromý pozemek, kde havaroval. Majitel zahrady spatřil ve vozidle osoby, které bolestí naříkaly a tak ze svého mobilního telefonu začal volat záchrannou službu. Petr F.  se ale domníval, že muž volá na policii, a tak ho začal fyzicky napadat údery do oblasti obličeje, hlavy a horní poloviny těla. Dvaapadesátiletý muž poté skončil v nemocnici.

Další útok

     V noci na sobotu kolem jedenácté hodiny Petr F. v Žichovicích, což je obec nacházející se v okrese Klatovy, napadl dalšího člověka a podle informací z místa muže zbil tak, že začal upadat do bezvědomí. "My jsme přijali oznámení o fyzickém napadení, ke kterému došlo v jedné menší obci na Klatovsku. Muž narozený v roce 1997 tam napadl muže narozeného v roce 1991. Při fyzickém ataku utrpěl poškozený zranění a musel být transportován k lékařskému ošetření.
     Útočník byl ze strany policistů na místě zadržen a měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol s výsledkem 1,1 promile. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví,"
 uvedla nám mluvčí policie s tím, že se policisté případem i nadále zabývají.

     

Express servis

Specializujeme se na prodej, servis a opravy mobilních telefonů, servis tabletů a počítačů všech značek. Také poskytujeme servis elektrokoloběžek, upgrade a opravy herních konzolí. V naší nabídce také naleznete širokou škálu chytrého příslušenství pro iPhone, iPad a MacBook.