Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Mlátí lidi pro zábavu - sotva vyšel z vězení, tak do bezvědomí zbil dalšího člověka

Kariéru profesionálního kriminálníka začal Petr F. již jako dítě

Autor: Petr Novák sobota 16. března 13:50 , aktualizace 13:56

Napadení

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     Moc dlouho na svobodě nevydržel Petr F. ze Sušicka, který byl nedávno propuštěný z dalšího výkonu trestu a opět na někoho zaútočil. Tento muž má i přes svůj nízký věk neuvěřitelně popsaný trestní rejstřík.

     Petr F. svou kariéru profesionálního kriminálníka začal již jako dítě, když v roce 2011 ve čtrnácti ukradl své matce auto a ujel s ním. 

Pak následovala dlouhá řada trestných činů, zde jsou na ukázku některé z nich:

  • Ještě jako mladistvý byl třikrát soudně trestán.
  • V devatenácti letech ho soud poprvé poslal do vězení, mimo jiné za zmlácení a okradení dívky a řadu krádeží.
  • V opilosti rozkopal zaparkované vozidlo Škoda Octavia.
  • U čerpací stanice v Sušici fyzicky napadl místního muže, srazil ho na zem, kde ho dále bil a kopal do něj.
  • Ukradl vozidlo značky BMW, na čerpací stanici načerpal naftu, ujel bez zaplacení, za obcí Dlouhá Ves nezvládl řízení, s vozidlem narazil do skály a převrátil vozidlo na střechu. Při dechové zkoušce nadýchal 1,85 promile alkoholu a drobným doplněním už jen je, že nevlastnil řidičské oprávnění.
  • Na ulici zbil náhodného kolemjdoucího, a když zraněnému muži chtěl pomoci svědek, Petr F. ho napadl také.
  • V opilosti vjel ve Strakonicích na soukromý pozemek, kde havaroval. Majitel zahrady spatřil ve vozidle osoby, které bolestí naříkaly a tak ze svého mobilního telefonu začal volat záchrannou službu. Petr F.  se ale domníval, že muž volá na policii, a tak ho začal fyzicky napadat údery do oblasti obličeje, hlavy a horní poloviny těla. Dvaapadesátiletý muž poté skončil v nemocnici.

Další útok

     V noci na dnešek kolem jedenácté hodiny Petr F. v Žichovicích, což je obec nacházející se v okrese Klatovy, napadl dalšího člověka a podle informací z místa muže zbil tak, že začal upadat do bezvědomí. "My jsme přijali oznámení o fyzickém napadení, ke kterému došlo v jedné menší obci na Klatovsku. Muž narozený v roce 1997 tam napadl muže narozeného v roce 1991. Při fyzickém ataku utrpěl poškozený zranění a musel být transportován k lékařskému ošetření.
     Útočník byl ze strany policistů na místě zadržen a měl pozitivní dechovou zkoušku na alkohol s výsledkem 1,1 promile. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví,"
uvedla nám mluvčí policie s tím, že se policisté případem i nadále zabývají.

     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.