Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Přání klidných Vánoc a úspěšného nového roku od vaší advokátní kanceláře

Advokátní kancelář CINK a partneři, jeden z našich nejstarších partnerů, přeje všem našim čtenářům krásné Vánoce

23. prosince 2023 19:17 , aktualizace 19:21

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


Milí klienti, přátelé a čtenáři Krimi-Plzeň,

     s blížícími se vánočními svátky a koncem roku bychom chtěli vyjádřit naše nejupřímnější poděkování za vaši důvěru a spolupráci během celého roku. Je pro nás velkou ctí, že jsme mohli být vaším partnerem v řešení právních otázek a přispět k vaší spokojenosti a podílet se na úspěšném vyřešení vašich starostí a právních problémů.

     Hrdě se můžeme ohlédnout za rokem 2023, ve kterém jsme přivítali více než 1087 nových klientů nejen z Plzně, ale z celého Plzeňského kraje. Je pro nás povzbuzením, že ve většině případů jsme dokázali velmi úspěšně hájit vaše práva a zájmy a dotáhnout vaše případy do vítězného konce. Každý úspěšně vyřešený případ nám přináší radost a je pro nás závazkem do další práce.

     V nadcházejícím roce si klade naše advokátní kancelář za cíl nadále poskytovat kvalitní právní služby a být vám oporou v jakýchkoli právních výzvách, které před vámi mohou stát. Přejeme vám klidné a pohodové vánoční svátky, období plné lásky, štěstí a vzájemného porozumění. Do nového roku vám přejeme mnoho úspěchů, zdraví a osobního i profesionálního růstu.

     Děkujeme vám za vaši důvěru a těšíme se na další spolupráci v novém roce.

S vánočním pozdravem,
JUDr. Ing. Pavel Cink, LL. M., MBA
Advokát a majitel advokátní kanceláře CINK a partneři

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.