Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Toxi tým dostal dalšího vařiče a dealera

Šestadvacetiletý muž nejenže pervitin prodával, ale dokonce jím i platil nájem

čtvrtek 1. února 11:59 , aktualizace 12:31

Drogy Policie Vazba Zadržení pachatele

Partner článku – www.rb.cz


     Rozsáhlou realizací skončilo na konci ledna dlouhodobé prověřování případu výroby a distribuce pervitinu.

     Kriminalisté z Toxi týmu v rámci této realizace provedli domovní prohlídky, při kterých nalezli chemické sklo, chemikálie používané k výrobě pervitinu, již vyrobenou drogu, ale i sušinu marihuany. Zajištěné drogy byly poté odeslány k rozboru na odborné pracoviště OKTE, tedy Odboru kriminalistické techniky a expertíz.

      estadvacetiletý muž si v předchozích měsících opatřoval marihuanu a pervitin, který také sám vyráběl. Pervitin poté v nejméně 200 případech prodal nebo předal a v 24 případech pervitin předal jako formu nájmu za ubytování," popsala nám případ mluvčí policie.

     Muž se tohoto jednání dopustil i přesto, že byl v dubnu loňského roku Okresním soudem Plzeň - sever uznán vinným z přečinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy a byl odsouzen k trestu obecně prospěšných prací ve výměře 300 hodin, které dosud nevykonal.

     "Vyšetřovatel zahájil trestní stíhání šestadvacetiletého muže, kterého obvinil ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolená výroba a jiné nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy," dokončila mluvčí policie s tím, že  kriminalisté státnímu zástupci spolu se spisovým materiálem předali i podnět k podání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Při vazebním jednání pak soud rozhodl o vzetí obviněného do vazby.


www.rb.cz

Jsme tu pro ty, kteří potřebují pomoci vytvořit funkční ledovací kampaň či služby call centra. K tomu využíváme naše weby s celkovou návštěvností 4 000 000 uživatelů a služby profesionálního call centra s databází více než 500 000 živých kontaktů. A to vše Vám může být k dispozici. Poptejte nás!