Plzeň se chystá na další demonstraci

Zahájí ji Tomáš Ortel a ženy dostanou dárek v podobě slzného spreje na obranu

30. září 2016 10:13 , aktualizace 10:13

Proč a za co se bude demonstrovat, jsme se zeptali nejpovolanějšího a to svolavatele pana Víta Skalského.

Tak proč a za co budete demonstrovat?

"Zajímavé je, že seš jediný novinář, který se o to zajímá. Ptáš se na průběh demonstrace, kterou pořádá Národní demokracie tuto sobotu 1.10. od 16 hodin na Náměstí Republiky, pro nás již klasicky v prostoru u Andělíčka.

Plzeň skutečně není pohodové město kultury, jak nám sugerují političtí představitelé města, ale je to místo, kde se na každém rohu prodávají drogy a slušní občané jsou zde často terčem útoku různých cizinců. Tyto věci informační mainstream nevidí."


Jak bude demonstrace probíhat?

"Demonstrace proběhne vpohodě. Policejní opatření, které se kvůli této akci připravují, považuji za naddimenzované. Zase na druhou stranu, díky velkému množství policistů, to bude jistě nejbezpečnější místo vPlzni."


Prý bude i Tomáš Ortel?

"Demonstraci opravdu zahájí Tomáš Ortel, jemu samozřejmě také chci touto cestou poděkovat. Tomáš vedle Národní demokracie podporuje i další politické subjekty. Podmínkou je, aby daný politický subjekt byl zaměřen proti imigraci a islamizaci. To že vystupoval dříve na akcích Národní demokracie, je dané tím, že právě ND dokázala nejdříve odhalit politické síly, které stojí za imigrací a pořádala jako jediná velké protestní akce, díky čemuž jsme začali spolupracovat. Tomáš Ortel podporuje naše politické aktivity zcela nezištně.

Ještě nedávno bylo nejasné jestli vystoupí, protože aktivisté, kteří jsou blízcí Národní demokracii, pořádali demonstraci vPraze, kde ho nechali vystoupit na stejném pódiu, kde následně vystupovala Olivie Žižková. Žižková byla ještě nedávno multi-kulti aktivistka, která se zviditelnila jedním proti-imigračním songem, a slušně řečeno, nebylo moudré ji zvát na stejnou akci sTomášem, který je stálicí na vlastenecké scéně. Naštěstí se vše vysvětlilo a naši příznivci se mohou na Ortela vsobotu těšit."


Co dál účastníky čeká?

"Dále na demonstraci uvidíte maketu plotu sostnatým drátem. Právě takový plot bychom chtěli na hranicích sNěmeckem, které začne brzy vsouvislosti simigrací přetékat. Na jedné straně makety plotu bude cedule snápisem Kalifát Deutschland a budou zde stát muži vhábitech svlajkou Islámského státu, na druhé straně budou u cedule snápisem Česká republika a budou tam stát muži vuniformách Národní domobrany. Dále ještě chystáme jistou scénku, ale to bych ponechal jako překvapení.

Na demonstraci vystoupí mnoho zajímavých řečníků, bude zde mimo jiné představitel Národní domobrany a předseda Vojáků proti válce. Ze zahraničí nás přijede podpořit známý slovenský politolog Marian Magat. Po akci bude pokračovat zábava vklubu Rebel na Americké."


Prý plánujete dárky pro návštěvníky?

"Když je tedy před těmi volbami a politici a kandidáti pořád něco lidem rozdávají, tu koblihy, tu propisky, rozhodli jsme se i my podarovat drobným dárkem naše voliče, přesněji - voličky. Protože se totiž obáváme, že líp už bylo a bude už jen hůř, věnujeme na sobotní demonstraci v Plzni několika desítkám žen, které na demonstraci přijdou, pepřové spreje.

Doufejme, že je nebudou muset nikdy použít, ale pro jistotu."