Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Plzeň vydala varování pro cizince

Město informuje cizince v jejich jazyce, co vše musí dodržovat kvůli koronaviru

pondělí 23. března 10:54 , aktualizace 11:00

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Plzeň informuje cizince v jejich jazyce o opatřeních, která platí v České republice v souvislosti se šířící se epidemií koronaviru. Tisíce letáků v ukrajinštině, ruštině, bulharštině, polštině a rumunštině distribuovalo město na zastávky městské hromadné dopravy, na ubytovny, mezi velké firmy, které zaměstnávají zahraniční pracovníky i na další místa.
     V Plzni žije více než 17 tisíc cizinců. Cílem města je poskytnout všem dostatečné informace. Cizinci se z nich tak dozvědí, co musí dodržovat, jaké jsou příznaky nákazy, jak snížit její riziko, k dispozici mají na letácích i důležité kontakty na Krajskou hygienickou stanici v Plzni a informační linku Ministerstva zahraničí České republiky. Letáky v jednotlivých jazykových mutacích jsou k dispozici v přílohách tohoto článku.

Plzeň zřejmě čekají veliké problémy

Plzeň zřejmě čekají veliké problémy

19. 03. 2020, 20:54, aktualizace 20. 03. 2020, 06:45

SÚSS obchází bezdomovce, informuje je o nastalé situaci, ale možný očekávaný příliv zvládnout nedokáže


 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!