Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po nárazu do kruhového objezdu se řidič s vozem převrátil

K dopravní nehodě u Letkova vyjely všechny záchranné složky

Autor: Jana Holá úterý 16. dubna 17:08 , aktualizace 17:19

Nehody

Partner článku – Za oponou


     Dnes před třetí hodinou odpoledne došlo k dopravní nehodě na kruhovém objezdu mezi Plzní Božkovem a Letkovem, během které osobní vůz Peugeot narazil do středu objezdu a převrátil se na bok.

     Z místa bylo hlášeno zranění staršího řidiče, takže k nehodě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody, provedli protipožární opatření a stabilizovali vozidlo, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněného muže.

     "Muž narozený v roce 1946 utrpěl lehčí zranění, se kterým byl transportován do Fakultní nemocnice na Borech," uvedla tisková mluvčí záchranářů.

     Okolnosti nehody na místě šetří policisté, jejich vyjádření doplníme hned, jak bude k dispozici.

Aktualizace:

     "Na silnici II/180 u Letkova jel řidič narozený v roce 1946 s vozidlem Peugeot 306, kdy z dosud přesně nezjištěných příčin při vjezdu na kruhový objezd pokračoval v jízdě rovně a narazil do betonových city bloků. Alkohol byl u řidiče vyloučen dechovou zkouškou. Dále se nehodou budou zabývat policisté z dopravního inspektorátu Plzeň-město," doplnil tiskový mluvčí policie.

Foto KP a Hasiči

Za oponou

Jistota skvělého jídla a pití, vynikající gastronomické zážitky, unikátní a inspirativní prostředí... Chutě. Radost. Zážitky. ZA OPONOU.