Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po nárazu do traktoru skončilo auto mimo silnici

Při střetu utrpěla zranění řidička osobního vozu

25. ledna 2023 13:19

Doprava Nehody

     Dnes před jedenáctou hodinou došlo na silnici z Plzně na Spálené Poříčí na úrovni Žákavy k dopravní nehodě, při které se řidička s vozem BMW střetla s přívěsem traktoru. Osobní vůz po střetu vyjel ze silnice a narazil do stromků a plotu.

     Z místa bylo hlášeno zranění řidičky, k nehodě proto vyjely všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo nehody a protipožární opatření, zatímco záchranáři si do péče převzali zraněnou cizinku. Žena, podle našich informací z Ruska, byla po ošetření na místě transportována do nemocnice.

     Jak k nehodě došlo popsala tisková mluvčí policie: "Cizinka narozená v roce 1986 jela s vozem BMW od Spáleného Poříčí na Plzeň, nepřizpůsobila rychlost jízdy a nedodržela bezpečnostní vzdálenost za před ní jedoucím traktorem s přívěsem řízeným mužem narozeným v roce 1972. Došlo ke střetu, po kterém byl vůz BMW odražen vpravo mimo silnici."

     Policisté u řidičky i řidiče vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a nehodou se dále zabývají.

Foto HZS

 


 Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.