Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po nárazu do mostku začalo vozidlo hořet

Během dopravní nehody se zranily dvě osoby

Autor: Jana Holá úterý 11. června 14:08 , aktualizace 16:04

Nehody

Partner článku – RK Salzmann


     Dnes krátce po jedné hodině odpoledne došlo v Příkosické ulici v Mirošově k dopravní nehodě, během které osobní vozidlo vyjelo ze silnice, narazilo do betonového propustku a začalo hořet.

     K nehodě samozřejmě okamžitě vyjely všechny záchranné složky. Hasiči požár motorového prostoru vozidla uhasili a zajistili prostor nehody. Záchranáři si mezitím převzali dva zraněné.
     "My jsme na místě ošetřili muže narozeného v roce 1984 a ženu narozenou v roce 1954, oba s lehčími zraněními, ale pro vážný mechanismus nehody byli transportováni na Akutní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín," sdělila nám mluvčí záchranářů.

     "Řidič narozený v roce 1984 jel s vozidlem značky Audi od Příkosic na Mirošov. Při průjezdu levotočivou zatáčkou najel na pravou krajnici, dále do pravého silničního příkopu, kde narazil do betonového mostku a vozidlu poté začal hořet motor. On i spolujedoucí 1954 byli převezeni do nemocnice k ošetření," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že řidič měl negativní dechovou zkoušku. 


RK Salzmann

Rodinná firma s realitním zaměřením v plzeňském regionu. Prodej a pronájem: nemovitostí - byty | domy pozemků - stavební i hospodářské | komerčních nemovitostí - developerské projekty | obchody | haly