Aktuálně Foto

Po střetu s autobusem zůstala devatenáctiletá dívka zaklíněná v převráceném autě

Autobus smetl Fabii do příkopu, hrozilo převrácení vozu i se zaklíněnou řidičkou, hasiči museli vůz stabilizovat pomocí vzpěr

8. března 2018 21:00 , aktualizace pátek 9. března 09:54

Hasiči Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes po sedmé hodině večer došlo na křižovatce ulic Chebská a Regensburská v Křimicích ke střetu osobního automobilu Škoda Fabia s autobusem ČSAD.

     Mladá řidička osobního vozu vyjela z Regensburské ulice přímo pod autobus přijíždějící od Křimic a tak došlo k silnému nárazu autobusu do levého boku vozu. Autobus před sebou automobil tlačil ještě asi 7 metrů, než ho vytlačil do vybetonovaného odvodňovacího příkopu, kde se vůz částečně převrátil. Při nehodě utrpěla řidička škodovky zranění a zůstala ve voze zaklíněna, vůz bohužel vážně hrozil úplným převrácením.
     Na místo okamžitě vyrazily všechny záchranné složky, hasiči pomocí vzpěr provedli stabilizaci automobilu a poté z něj dveřmi spolujezdce vyprostili zaklíněnou ženu, kterou si do péče převzali záchranáři.
     "Devatenáctiletou ženu jsme po ošetření s úrazem hlavy transportovali na ambulanci Chirurgické kliniky Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři.
     "Řidička zřejmě nedala autobusu přednost, přesnou příčinou se dále zabýváme," řekla nám tisková mluvčí policie.


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.