Foto Video

Policisté díky Vám dopadli řidiče, který zbaběle ujel od vážné nehody

Srazil a těžce zranil motorkáře, pak od nehody ujel a k velmi vážně zraněnému muži musel letět vrtulník LZS

čtvrtek 16. září 17:08 , aktualizace pátek 17. září 14:35

Nehody Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizujeme:

     Kriminalisté ve spolupráci s dopravními policisty a policisty z obvodního oddělení v Konstantinových Lázní na základě provedeného šetření a poznatkům všímavých občanů, kteří reagovali na níže uvedenou pátrací relaci, již ustanovili řidiče, který ujel z místa velmi vážné dopravní nehody. Tímto řidičem je 52letý muž. 
     Děkujeme za skvělou spolupráci, která vedla k úspěšnému vypátrání hledaného řidiče.

Původní článek


     Přesně před týdnem, tedy ve čtvrtek 9. září před pátou hodinou odpoledne, došlo v Kokašicích k vážné dopravní nehodě, při které se vlevo odbočující vozidlo Audi střetlo s protijedoucím motocyklistou. "Dosud neznámý řidič s osobním vozidlem Audi A6 combi černé barvy jel ve směru od Plané na Bezdružice. Z dosavadního šetření a zjištěných skutečností vyplývá, že na úrovni tamního obchodu začal řidič odbočovat vlevo na místní komunikaci a narazil do protijedoucího motocyklu značky Kawasaki, jehož jednasedmdesátiletý řidič jel po hlavní komunikaci od Bezdružic na Planou," popsala tisková mluvčí policie s tím, že po střetu došlo k pádu motocyklu i jeho řidiče na komunikaci. Řidič vozidla ale Audi z místa ujel ve směru na Bezdružice, zatímco motocyklista utrpěl velmi vážná zranění nohou, se kterými musel být z místa letecky transportován do nemocnice a hospitalizován. 

     Po řidiči Audi, který z místa zbaběle ujel a neposkytl pomoc vážně zraněnému muži jehož srazil, policisté intenzivně pátrají a žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření této dopravní nehody, o pomoc. Obracejí se zejména na řidiče, kteří místem události projížděli a mají ve vozidle palubní kameru se záznamem situace před střetem a po střetu, aby se jim ozvali na telefonní čísla 974 337 266 nebo 974 337 251.

      Informace mohou sdělit také na tel.: 974 322 015 nebo na linku tísňového volání 158. Svoji žádost policisté obracejí i na muže s kšiltovkou v oranžových pracovních kalhotách, který po střetu sbíral poškozené části motocyklu z komunikace. V tomto případě se může jednat o důležitého svědka.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.