Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po střetu s náklaďákem narazil do domu

Při dnešní dopolední dopravní nehodě byli zraněni dva lidé

30. dubna 2021 12:18 , aktualizace 13:16

Doprava Nehody Záchranáři

      Dnes před polednem došlo na křižovatce Palackého a Kotkovy ulice v Přešticích k dopravní nehodě, při které se střetl nákladní vůz Iveco s osobním autem Citroen, které bylo po střetu navíc odmrštěno na stěnu domu.
      Protože bylo z místa hlášeno zranění několika osob, vyjely na místo všechny záchranné složky. Hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření. Dva zraněné si do péče převzali záchranáři. "Z místa nehody transportujeme muže narozeného v roce 1947 s lehčím zraněním do Fakultní nemocnice Bory. Druhá osoba byla ošetřena a ponechána na místě, transport do nemocnice odmítla," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
      Nehoda blokuje dopravu a křižovatka je neprůjezdná.

Aktualizace: 

     "Řidič osobního vozu narozený v roce 1947 jel ulicí Kotkova do Nerudovy ulice, když nedal přednost nákladnímu vozu řízenému mužem narozeným v roce 1967, který jel ulicí Palackého. Policisté u obou řidičů vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami," popsala tisková mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají. 


Jídlonoš

Rozvoz a donáška obědů pro domácnosti a firmy • rozvoz a donáška obědů pro seniory • široký výběr jídel • pokrytí Plzeň a široké okolí