Foto

Po střetu s náklaďákem zůstal mladý řidič ve vraku zaklíněn

Řidiče museli hasiči vystříhat a do nemocnice ho ve velmi vážném stavu transportoval vrtulník

8. února 2021 14:14 , aktualizace úterý 9. února 08:24

Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes před jedenáctou hodinou dopoledne došlo mezi Kokořovem a Žinkovy k vážné dopravní nehodě, při které se střetl osobní vůz Škoda Scala s nákladním vozem MAN.
     Na místo díky nouzovému automatickému signálu vyslanému z osobního vozu vyjely všechny záchranné složky a vzlétl i vrtulník LZS. Silnice byla po dobu zásahu uzavřena. Mladého řidiče z vraku osobního vozu museli hasiči vyprostit pomocí hydraulických nástrojů, následně si ho do péče převzali záchranáři. "Muž utrpěl velmi vážná zranění, v bezvědomí a na řízené plicní ventilaci byl leteckou cestou transportován na Emergency Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     "Alkohol u řidiče nákladního vozu narozeného v roce 1991 policisté vyloučili dechovou zkouškou, u řidiče osobního vozu narozeného v roce 2000 byl nařízen odběr krve," doplnila tisková mluvčí policie s tím, že přesnou příčinou a okolnostmi dopravní nehody se zabývají policisté z Územního odboru Plzeň-venkov.

Foto: Hasiči

 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.