Foto

Po střetu se s autem převrátila přes střechu

Mladý řidič nedal přednost a poslal ženu do nemocnice

19. května 2021 11:36 , aktualizace 11:36

Nehody

Partner článku – Klimahome

      Dnes před šestou hodinou ráno došlo v Nýřanech v Revoluční ulici u čerpací stanice ONO ke střetu dvou osobních vozů.
      "Řidič vozu Škoda Fabia narozený v roce 2000 vyjížděl od čerpací stanice Ono a nedal přednost v jízdě vozu Mazda, které řídila žena narozená v roce 2001, jedoucí ve směru od Blatnice do Nýřan. Došlo ke střetu předních částí vozidel a tím se vozidlo Mazda dostalo do smyku, přetočilo se přes střechu a skončilo v příkopu," popsala tisková mluvčí policie. 
      Protože z místa bylo hlášeno zranění osob, vyjely k nehodě všechny záchranné složky. Záchranáři si do péče převzali zraněnou řidičku Mazdy, hasiči zajistili místo události a provedli protipožární opatření.
      Řidička byla transportována k ošetření do nemocnice, vzhledem ke zranění nebylo možné u ní provést dechovou zkoušku, u řidiče Škoda Fabia byla zkouška na alkohol negativní. Policisté se nehodou dále zabývají.

Foto HZS

  


Klimahome

Specialista na klimatizace a tepelná čerpadla. O klienty se postaráme od A do Z: poradíme s výběrem, zaměříme, připravíme kalkulaci projektu na míru, profesionálně nainstalujeme a postaráme se o záruční i pozáruční servis. Dokážeme pomoci i se zajištěním financování a vyřízením dotace.