Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Po vloupání do domu ujel ukradeným taxíkem

Zloděj na Stříbrsku způsobil škodu za téměř půl milionu korun

12. května 2021 08:16 , aktualizace 10:03

Krádež Vloupání

      Policisté se zabývají případem krádeže, ke kterému došlo v pondělí 10. května mezi druhou a půl sedmou ráno na Stříbrsku. "Zatím neznámý pachatel vnikl na pozemek domu, překonal zadní vchodové dveře a vnikl do vnitřních prostor, kde v kuchyni vzal položenou dámskou peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí ve výši 10 000 korun. Dále odcizil klíče od vozidel Citroën Berlingo, Citroën Jumper, klíče od motocyklu a notebook. Kromě uvedených věcí vzal také pánskou peněženku s osobními doklady a finanční hotovostí ve výši 5 000 korun a 10 kusů stravenek v celkové hodnotě 1 000 korun," popsala tisková mluvčí policie.
     Tím ale zloděj neskončil. "Za pomoci klíčů se pak před domem zmocnil odstaveného vozu značky Citroën Berlingo s nainstalovaným taxametrem, se kterým z místa ujel," doplnila mluvčí policie s tím, že pachatel svým jednáním způsobil škodu na odcizených a poškozených věcech v celkové výši přes 460 000 korun.
      Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže, porušování domovní svobody a neoprávněného užívání cizí věci, případem se i nadále zabývají a po pachateli a odcizených věcech pátrají.

Foto ilustrační

Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.