Foto

Nehoda na D5, na místě všechny složky IZS

Vozidlo vyletělo z dálnice a řidič utrpěl středně těžká zranění

úterý 4. ledna 14:23 , aktualizace 14:43

Dálnice Doprava Nehody Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     Dnes před půl druhou odpoledne došlo na 58. kilometru dálnice D5 ve směru z Plzně na Prahu, tedy v úseku Rokycany - Svojkovice k havárii osobního vozu Opel Astra, který vyjel z tělesa dálnice a čelně narazil do betonové zídky.

     K havárii vyjely všechny záchranné složky a povoláni byli i pracovníci Správy a údržby dálnic, aby místo havárie označili dopravním značením. Hasiči zajistili místo havárie a provedli protipožární opatření, záchranáři si do péče převzali zraněného řidiče.
     "Muž narozený v roce 1960 byl se středně těžkými zraněními, ale při vědomí transportován na Akutní příjem Fakultní nemocnice Lochotín," uvedla stisková mluvčí záchranářů.

     Policisté na místě ještě šetří okolnosti a příčinu havárie, prozatím je možné pouze uvést, že u řidiče bylo požití alkoholu vyloučeno provedenou dechovou zkouškou.

     Místo havárie je průjezdné, provoz na dálnici není omezen.

Foto HZS

 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.