Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Po vylovení z říčky nespolupracoval a napadal záchranáře

Agresivního narkomana museli při transportu do nemocnice krotit policisté

15. listopadu 2022 09:13 , aktualizace 10:13

Drogy Hasiči Záchranáři

Partner článku – Alfa Tactical

      Dnes po sedmé hodině ráno vyjížděly všechny záchranné složky do Spáleného Poříčí k sebepoškozujícímu se muži. Jako první na místo dorazili místní dobrovolní hasiči, kteří ho společně se záchranáři vynesli z říčky Bradavy.
      "Osobu se podařilo vytáhnout ZZS a dobrovolné jednotce ze Spáleného Poříčí, nicméně nespolupracuje a je agresivní. Ošetřování tak musí probíhat za asistence Policie ČR," popsal tiskový mluvčí hasičů.
      Podle našich informací měl muž s podřezanými zápěstími pěstmi napadat všechny zasahující a lékaři, který se mu snažil pomoci, měl naplivat do obličeje.

      Muže se nakonec podařilo zpacifikovat natolik, že mu mohla být přiložena pouta a po podání tišících léků mohl být transportován do nemocnice. Za jeho stavem zjevně stála přemíra drog.
      "Rodinní příslušníci nás volali k muži narozenému v roce 1979, který si následkem nadužívání drog způsobil zranění a zmateně utíkal.
      Jeho útěk skončil u řeky ve Spáleném Poříčí, kde za pomoci HZS záchranáři muže zajistili na transport na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín,"
uvedla tisková mluvčí záchranářů.

Foto HZS


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.