Foto

Opilý a zfetovaný muž napadl dítě

Polonahý muž pobíhal po Třemošné, napadal lidi, vbíhal před auta a útočil i na ně

středa 29. června 14:05 , aktualizace 14:18

Alkohol Drogy Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Mraknet

      Pořádný rozruch v neděli před čtvrtou hodinou odpoledne vyvolalo v Třemošné řádění silně opilého a zfetovaného muže. Ten polonahý pobíhal centrem obce, napadal lidi, bohužel i včetně malého chlapce, vbíhal před auta a útočil i na ně.
      Nelze se tedy divit, že na policii se s žádostí o pomoc obrátilo hned několik lidí najednou.

      Do Třemošné ihned po oznámení vyjeli policisté, kterým se agresora podařilo brzy najít. Velice agresivního muže však po spatření služebního vozu popadl ještě větší amok a rozhodl se zaútočit i na něj.
     Policisté samozřejmě ihned poté agresora zpacifikovali a spoutali.
     "Agresivní muž zjevně pod vlivem alkoholu úderem hlavy poškodil kapotu služebního vozu. Jeho opilost potvrdila následná dechová zkouška, která ukázala hodnotu 2,14 promile. Navíc u muže provedený test na návykové látky vyšel pozitivní u látky THC, Amfetamin a Metamfetamin," uvedla tisková mluvčí policie. 

     Následným šetřením policisté zjistili, že agresor v Družstevní ulici před prodejnou bezdůvodně napadl nezletilého chlapce, kterému naštěstí nezpůsobil žádné zranění. O kousek dál v téže ulici pak muž úderem rukou poškodil zaparkované vozidlo značky Volkswagen Crafter, u kterého rozbil levé zpětné zrcátko.

      "Policejní komisař zahájil trestní stíhání devětadvacetiletého muže, který pochází z Plzně, ze spáchání přečinů Výtržnictví a Poškození cizí věci," ukončila tisková mluvčí policie.

Foto: PČR

 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.