Foto Video

Brutální ubodání těhotné ženy

Žena měla v těle desítky bodných ran, neměla tak žádnou šanci útok přežít

úterý 16. srpna 13:02 , aktualizace středa 17. srpna 16:30

Drogy Napadení Vazba Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

      V sobotu 13. srpna v noci přišel na policejní oddělení v Nejdu místní osmadvacetiletý muž, který policistům sdělil, že ho v jeho bytě napadla žena s nožem a on jí v sebeobraně zranil. Policisté samozřejmě okamžitě vyrazili do bytu, kde muž bydlí, ale místo popsané agresivní ozbrojené ženy je čekal pohled jako z hororu. Žena sice v bytě byla, ale ležela na zemi ve velikém tratolišti krve a na těle měla desítky bodných ran.

      Policisté se společně s přivolanými záchranáři pokusili devětadvacetiletou ženu zachránit, ale ta přes veškerou snahu všech na místě utrpěným rozsáhlým zraněním na místě podlehla.
      Vzhledem k tomu, že žena měla na těle velké množství bodných ran a také několik zjevně obranných zranění, byla verze o sebeobraně muže okamžitě vyloučena a osmadvacetiletý muž byl policisty ihned zadržen a umístěn do cely. Na místo byl následně povolán koroner a vyšetřování případu si převzali kriminalisté. 


Mimořádná brutalita jednání útočníka

      Podle našeho zdroje byl útok ženu mimořádně brutální, utrpěla minimálně tři desítky bodných ran, převážně do hrudi, bodná zranění ale měla i v oblasti břicha, podbřišku a hýždí. Útočníka v jeho jednání nezastavil ani fakt, že žena byla těhotná.

      "Osmadvacetiletý muž měl mít v sobotu 13. srpna letošního roku v nočních hodinách v bytové jednotce svého příbuzného v Nejdku, kde bydlel, slovní rozepři s devětadvacetiletou ženou z Karviné, která u něj byla na návštěvě. Po tomto sporu měl ženu napadnout nožem a způsobit jí bodná a řezná poranění zejména v horní části těla. Žena se měla agresivnímu útoku bránit, přesto jí muž měl způsobit vážná zranění. Po tomto útoku měl obviněný muž z bytu odejít a ženu nechat ležet na zemi, aniž by se jakkoliv zajímal o její zdravotní stav, a to i přesto, že žena byla evidentně v ohrožení života," popsal mužovo nepochopitelné jednání tiskový mluvčí policie.

Kdo byl útočníkem?

       Podle místních měl být útočníkem místní narkoman a recidivista Pavel Š. přezdívaný Míša, případně Aranka. "On je takový místní netáhlo, dřív takovej nebejval, ale spadl do drog. Nejdřív šíleně hulil, pak přešel na pervitin a od té doby to s ním jde už jen z kopce" uvedl nám místní obyvatel.

Muži hrozí i výjimečný trest

       "Kriminalisté zahájili trestní stíhání osmadvacetiletého muže z Nejdku, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy. Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval a na základě rozhodnutí soudu byl muž do vazby vzat," doplnil informace mluvčí policie.

       Vzhledem k těhotenství oběti hrozí v případě prokázání viny osmadvacetiletému muži, který již byl v minulosti pravomocně odsouzen, až výjimečný trest.


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.