Pobodání v parku

Dnes kolem osmé hodiny večer se v městském parku v Tachově porvalo asi deset lidí a jeden pak zaútočil dvěma noži

čtvrtek 20. srpna 21:16 , aktualizace 21:23

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Jen před malou chvílí dorazila zpráva z Tachova, že dnes kolem osmé hodiny večer zasahovalo několik hlídek jak strážníků městské policie, tak i policistů u pobodání v městském parku v Zámecké ulici.
     Podle svědka zde došlo k bitce několika osob: "Porvalo se tam asi deset až patnáct místních nepřizpůsobivých, což tu není nic neobvyklého, ale najednou jeden z nich vytáhl dva nože a začal s nimi máchat kolem sebe," popsal nám očitý svědek události s tím, že se soupeři na něj vrhli, snad mu jeden z nožů i vzali, ale tím druhým pachatel minimálně jednoho člověka pobodal.
     Mluvčí policie nám telefonicky potvrdila, že o konfliktu i o tom, že v parku skutečně došlo ze zranění ví, ale jde o čerstvou věc a zatím nemá informace ke zveřejnění. Případ si přeberou kriminalisté, ale výjezd teprve míří na místo.

Budeme aktualizovat, foto pouze ilustrační.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena