Foto Video

Velký zvrat v případu pobodání ženy na Slovanech

Útočník může vyváznout bez trestu a vše ukazuje, že se tak zřejmě i stane

úterý 20. srpna 11:01 , aktualizace 14:51

Alkohol Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V Plzni na Slovanech v bytě domu ve Sladkovského ulici číslo 32 došlo včera kolem půl desáté večer k napadení a pobodání ženy. Na místo okamžitě vyjelo několik policejních hlídek a samozřejmě také záchranáři.
     Policisté opilého podezřelého oděného jen ve spodním prádle našli ještě na místě, muž nejprve s policisty spolupracoval a na jejich výzvu se zastavil s rukama nad hlavou. Bohužel další výzvy, tedy aby šel pomalu k policistům, či aby si lehl na zem a dal ruce za záda, již neuposlechl a naopak směrem k policistům doslova vyrazil. Policisté proto museli přikročit k použití donucovacích prostředků, muže svedli na zem, přiložili mu pouta a vyvedli ho z budovy jen v trenýrkách.

     Muž narozený v roce 1977 se poté podrobil dechové zkoušce, při které podle tiskové mluvčí policie nadýchal více než dvě promile. Vzhledem k tak silné opilosti nebyl schopen výslechu, byl převezen do cely, kde si ho po vystřízlivění kriminalisté vyzvedli a vyslechli ho.
     Žena narozená v roce 1966 útok přežila a po nezbytném ošetření na místě byla transportována na Emergency Fakultní nemocnice Lochotín. Bodná zranění by údajně měla žena mít v horní části zad a čepel se měla zastavit o klíční kost. V současné chvíli je žena podle našich informací stále hospitalizována, ale podle našich informací by měla být mimo ohrožení života.

Vyvázne útočník bez trestu?

     Zvrat v případu ale přinesla informace od sousedů, kteří nám uvedli, že napadená žena je tchyně útočníka. Pokud jde o příbuzné, je k zahájení trestního stíhání bezpodmínečně nutný souhlas napadené. Pokud žena souhlas nedá a dle našeho zdroje ho zřejmě dát nechce, bude policie bohužel muset útočníka propustit.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.