Foto Video

Na Borech velmi vážně pobodali muže - nyní bojuje o svůj život v nemocnici

Další krvavý útok na stejné ubytovně, před rokem zde přišel o život správce

28. června 2017 18:50 , aktualizace 20:57

Napadení Ubytovny Záchranáři

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     K dalšímu velmi brutálnímu napadení došlo dnes před půl sedmou večer na ubytovně v Borské ulici č. 89. Podle svědků zde muž české národnosti utrpěl velká a velmi vážná bodná zranění v oblasti hrudníku.

     Tisková mluvčí policie nám k případu uvedla: "Přijali jsme oznámení o nálezu pobodaného muže narozeného v roce 1979 na ubytovně v Plzni. Okolnostmi vzniku zranění se intenzivně zabývají kriminalisté, bližší informace zatím z taktických důvodů nebudeme zveřejňovat." 

     "Muže jsme ve vážném stavu transportovali na Emergency Fakultní nemocnice na Lochotíně," doplnil tiskový mluvčí záchranářů.

AKTUALIZUJEME:

     Policie nám právě potvrdila, že zadržela jednu osobu.
     Dle našich informací, získaných na místě, by se mohlo jednat o družku pobodaného muže. Svědci nám uvedli, že mužova přítelkyně je starší než on a docházelo mezi nimi často k neshodám, které občas vyvrcholily rvačkou. Podle spolubydlících tak tomu mělo být i dnes, kdy měla žena rvačku ukončit nožem.
     Tuto informaci však policie zatím nepotvrdila.
     

     Paradoxní na celém případu je to, že téměř přesně před rokem došlo na té samé ubytovně také k útoku, a to dokonce se smrtelnými následky, kdy tři Lotyši ukopali správce. O tomto jsme informovali v článku: STRAŠLIVÁ SMRT: Cizinci v Plzni rozšiřovali padělky eur a pak umlátili muže u něj doma!

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.