Pod vlivem pervitinu zranil dva mladistvé spolujezdce

Policie šetří havárii osobního vozu se čtyřčlennou posádkou do stromu

úterý 6. dubna 16:08 , aktualizace 16:14

Drogy Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes po jedenácté hodině dopoledne došlo na silnici z Poběžovic na Domažlice u odbočky na Pařezov k havárii osobního vozu Ford Mondeo se čtyřčlennou posádkou do stromu.
     Protože z místa bylo hlášeno několik zraněných, vyjely k havárii všechny záchranné složky. Tři mladé muže včetně řidiče si do péče převzali záchranáři, čtvrtý z mužů vyvázl bez zranění. "Všechny tři zraněné účastníky, tedy muže narozené v letech 2000, 2002 a 2003 jsme transportovali s lehkými zraněními do Domažlické nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Za nehodou podle mluvčí policie stálo nepřizpůsobení rychlosti dvacetiletého řidiče, který jel od Postřekova na Domažlice. Ten byl navíc pozitivní na drogy. "U řidiče byl proveden test na omamné a psychotropní látky, který vyšel pozitivní na amfetamin," doplnila mluvčí policie s tím, že u muže bylo nařízeno lékařské vyšetření spojené s odběrem krve. Nehodu dále šetří dopravní policisté z Domažlic.

Foto ilustrační


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.