Foto Video

Děti nalezly tělo mrtvého mladého muže

Proč se muž zřítil ze železničního mostu na místě šetří kriminalisté

25. června 2018 17:16 , aktualizace 18:16

Sebevraždy Smrt


     Dnes kolem jedné hodiny odpoledne si v Chrástu pod železničním mostem tři malí chlapci všimli nehybně ležícího muže. Chlapci si po mostě zkracovali cestu domů a náhodou zahlédli ležící tělo v hloubce asi 25 metrů. Děti o této situaci velmi zodpovědně informovali prvního dospělého, kterého potkali a ten okamžitě věc oznámil na tísňovou linku. Na místo ihned vyrazily všechny záchranné složky.

     Jako první k mostu dorazili dobrovolní hasiči z Chrástu, ale bohužel již muži nebylo pomoci. Souběžně se k místu řítili i profesionální hasiči z Plzně s člunem, protože místo, kde muž ležel, bylo velmi obtížně přístupné. Na člunu potom hasiči k muži přepravovali policisty, záchranáře a lékaře, který potvrdil prvotní zjištění hasičů, že muž je mrtev.
     "Náš lékař musel konstatovat smrt muže narozeného v roce 1987 a místo byl vyslán koroner k provedení prohlídky těla zemřelého," uvedl tiskový mluvčí záchranářů.

     Podle informací z místa muž dojel na místo nedaleko mostu svým osobním vozem Škoda Fabia a k mostu došel pěšky podél trati. Zda muž z mostu spadl nešťastnou náhodou, nebo zda se rozhodl ukončit svůj život sám teď šetří kriminalisté. Dle dosavadního šetření nebylo zjištěno cizí zavinění a vše tedy nasvědčuje tomu, že se jedná o sebevraždu.
     Dle našich informací rodina muže postrádá již od včerejška.