Zachránili jste mi tatínka! Děkuji Vám

Senior zkolaboval na zastávce, postarali se o něj kolemjdoucí

26. listopadu 2018 09:07 , aktualizace 09:15

Záchranáři Záchrana života

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Do redakce nám dorazila prosba o zveřejnění poděkování několika lidem, kteří neváhali pomoci seniorovi, kterému se na zastávce autobusu v Plzni udělalo zle:

Dobrý den,
     chtěla bych Vás požádat o zveřejnění mého poděkování neznámým lidem, kteří poskytli pomoc mému otci. V neděli 18. listopadu kolem 11. hodiny můj otec ročník 1931 čekal na zastávce trolejbusové linky č. 12 – Částkova v Lobezské ulici. Udělalo se mu nevolno a sesul se k zemi.
     Dvě ženy a jeden muž, kteří byli na této zastávce, a paní prodavačka z trafiky mu poskytli okamžitou pomoc, zavolali záchranku a do příjezdu záchranářů ho usadili na židli ze zmíněné trafiky.
     Těmto ochotným lidem bych chtěla moc poděkovat, díky nim je můj otec v pořádku a doma.
                                                                                           Děkuji

     My jsme se na případ zeptali samozřejmě i záchranářů. "Muž, ročník 1931, byl pro momentální zdravotní indispozici při vědomí transportován do Primavedu," uvedla nám tisková mluvčí záchranářů.

     I my za redakci se k poděkování připojujeme a jsme rádi, že jsou mezi námi lidé, kteří nejsou lhostejní a jsou ochotni pomoci. Včasná první pomoc na místě je totiž nesmírně důležitá a v mnoha případech je rozhodující pro záchranu života.

Foto ilustrační


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.