Foto Video

"Podřežu tě," vyhrožoval cizinec dítěti

V Lindauerově ulici v Plzni zasahovali strážníci i policisté

17. října 2020 17:33 , aktualizace 18:33

Alkohol Cizinci Městská policie Napadení Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

     Dnes odpoledne kolem půl páté došlo v Lindauerově ulici v Plzni ke slovnímu napadení dítěte.
     Podle prvotních informací přímo z místa byl někde popíjet Slovák s Litevcem a poté měli oba společně jít ke Slovákovi domů, kde byla jeho přítelkyně se dvěma malými dětmi, chlapcem a holčičkou. K čemu přesně v bytě došlo, policie zatím šetří, zatím je jisté pouze to, že Litevec měl začít asi sedmiletému chlapci vyhrožovat podříznutím. Otec dítě samozřejmě zareagoval, na Litevce se vrhl a ve rvačce ho lehce zranil v obličeji.

     Na místo vyjelo několik hlídek městské policie včetně psovoda. Strážníci zabránili pokračování rvačky, zajistili podezřelého Litevce a pro podezření ze spáchání trestného činu ho předali policistům. Při testu na přítomnost alkoholu nadýchal cizinec více než dvě promile alkoholu. Policisté muže převzali a případem se momentálně zabývají.

Tento muž je policii již dobře znám z incidentu u pomníku "Díky, Ameriko!"

Cizinci řádili přímo na pomníku

Cizinci řádili přímo na pomníku

18. 06. 2020, 19:48, aktualizace 17. 10. 2020, 18:06

Nejprve se svlékal u pomníku, pak pěstmi napadl kolemjdoucího


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.