Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Muž bil oběť pěstmi a žena opakovaně bodala nožem

Pokus o vraždu v Kollárově ulici, přinášíme další informace

Autor: mn pondělí 12. února 15:15 , aktualizace 18:37

Cizinci Napadení Policie Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři


     V sobotu jsme informovali o napadení a pobodání, ke kterému došlo v pátek večer v Plzni v Kollárově ulici. Policie dnes k tomuto případu uvolnila další informace.

     "Třiatřicetiletý cizinec pod vlivem alkoholu měl při rozepři pěstmi napadnout osmatřicetiletého cizince a poté ho měla šestačtyřicetiletá cizinka ještě udeřit do hlavy se slovy, že ho zabije. Následně vzala do ruky kuchyňský nůž a muže několikrát bodla," popsala nám průběh události mluvčí policie s tím, že zraněný muž byl do nemocnice transportován s život ohrožujícím zraněním.

     Jak jsme již uvedli, policisté bezprostředně po činu zadrželi dva Ukrajince, ženu přímo na ubytovně a po muži krátce pátrali v okolí.
     "Viděl jsem, jak ji vedli ven v poutech. Zrovna v tom jejich bytě mě to vůbec nepřekvapuje, věčnej bordel, kravál, všichni nalitý jak dobytci od rána do večera. To bylo jen otázkou času, než něco provedou, naposledy tam policisté kvůli nějakému konfliktu zasahovali ve středu," sdělil nám jeden ze sousedů.

     "Případ si převzali krajští kriminalisté, kteří zahájili trestní stíhání ženy a obvinili ji ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Druhého útočníka obvinili ze spáchání přečinu ublížení na zdraví," doplnila tisková mluvčí policie.
     Spolu se spisovým materiálem kriminalisté státnímu zástupci předali podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby, který ho akceptoval a soudce dnes odpoledne rozhodl o vzetí obviněných do vazby, kam byli následně oba eskortováni.


Původní článek:

Napadení a pobodání v Kollárově ulici

     V pátek večer před osmou hodinou došlo v Plzni v bytovém domě v Kollárově ulici k napadení a pobodání muže. Na místo okamžitě po ohlášení vyjíždělo několik hlídek policie. Podle sousedů policisté na místě zadrželi ženu a pátrali v okolí po podezřelém muži. 

     Podle informací z místa konfliktu předcházela pořádná pitka a napadený i útočníci byli Ukrajinci. 

     Záchranáři si převzali silně opilého muže s bodnořeznými zraněními a transportovali ho na Urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín. 
     Šetření události si pak na místě převzali plzeňští kriminalisté.

     "Mohu potvrdit, že v pátek před osmou hodinou večer došlo v bytě v Kollárově ulici v Plzni k násilnému trestnému činu, při kterém byl zraněn cizinec narozený v roce 1985. V souvislosti s tím policisté zadrželi na místě dvě podezřelé osoby cizí státní příslušnosti, kdy se jednalo o ženu narozenou v roce 1977 a muže narozeného v roce 1990. Ve věci nyní probíhají úkony trestního řízení a případem se zabývají kriminalisté městského ředitelství policie Plzeň," doplnil nám informace mluvčí policie.


 


Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.