Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Pokusu o znásilnění se ubránila

Mladík ženu nejprve pronásledoval s přirozením v ruce, pak ji napadl obuškem

10. října 2019 13:29

Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     Útoku sexuchtivého mladíka se v neděli 22. září ubránila pohotová čtyřiačtyřicetiletá žena.
     Tu mladý agresor v ranních hodinách potkal v ulicích Kynšperku nad Ohří, kde kolem ní nejprve prošel, ale po několika metrech se otočil, vyndal z kalhot přirození a za pokřikování vulgárních výrazů ženu začal pronásledovat.
     Žena začala křičet o pomoc a protože měla z útočníka strach, vzala do ruky nůž na koberce, který měla u sebe. Mladíka hrozba nože, který ho o vytaženou "chloubu" mohl snadno připravit, ani ženin křik neodradily a dále na ženu dotíral.
     Napadená se ho od sebe pokusila odrazit několika kopy a údery kabelkou, což ale útočníka rozčílilo a ženu udeřil teleskopickým obuškem, kterým jí způsobil zranění. I přes to se ale žena bránila natolik usilovně, že mladík svou snahu vzdal a z místa utekl.
     Žena se obrátila na policii a následně musela s utrpěným zraněním vyhledat lékařskou pomoc. 
     "Po důkladných šetřeních policisté osmnáctiletého mladíka zadrželi a obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu znásilnění ve stádiu pokusu. V případě prokázání viny mu tak hrozí trest odnětí svobody až na deset let," uvedl tiskový mluvčí policie.

Foto ilustrační
 

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.