Foto Video

Policejní manévry v Černické - u podezřelých byly nalezeny drogy i zbraně

Viděli jste přepadení u Baumaxu? Znáte přepadeného? Kontaktujte prosím policii!

8. února 2021 16:38 , aktualizace 19:01

Drogy Zadržení pachatele Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     Oznámení o napadení nedaleko obchodu Baumax v Plzni na Doubravce přijali policisté ve středu 3. února odpoledne. Podle svědků zde měla trojice mladíků napadnout jiného muže, přičemž měl být jeden z útočníků ozbrojen pistolí a další obuškem. Policisté okamžitě vyjeli na místo, ale ani útočníky, ani oběť se jim nalézt nepodařilo, podle popisu svědků proto samozřejmě začali po útočnících pátrat.

     O přibližně dvě hodiny později se policistům z oddělení hlídkové služby podařilo v Černické ulici vypátrat vozidlo Škoda Felicia, ve kterém seděli tři mladíci odpovídající popisu útočníků. Protože svědci útoku popsali, že byli útočníci ozbrojeni, vyjely na místo i prvosledové hlídky ozbrojené dlouhými zbraněmi a policisté zajistili celou trojici i vozidlo. 
     Při prohlídce trojice mladíků ve věku kolem devatenácti let policisté nalezli a zajistili nejprve několik zbraní, konkrétně expanzní pistoli, tedy takzvanou plynovku, teleskopický obušek, boxer a pepřový sprej. Přivolaný psovod poté po provedené prohlídce vozidla u mladíků nalezl několik sáčků s pervitinem, které dva z mladíků ukrývali například v peněžence nebo za gumou tepláků.
     Následně byli mladíci převezeni k dalším úkonům na policejní oddělení a policisté se případem dále zabývají.

Policisté pátrají po svědcích i poškozeném

     Účast na útoku všichni tři mladíci zatvrzele odmítají a podle tiskové mluvčí policie vyšetřování komplikuje i to, že se dosud nepřihlásil napadený. Policie proto vyzývá případné svědky incidentu a napadeného, aby se obrátili na policii a pomohli případ objasnit.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.