Možnost inzerce na webu Krimi - Plzeň I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Policie pátrá po muži se psem

Policie po muži pátrá v souvislosti s napadením v Martinské ulici

čtvrtek 14. září 16:10 , aktualizace 16:18

Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical


     Policie stále šetří případ fyzického napadení, ke kterému došlo v pátek 21. července v půl páté ráno v Martinské ulici v Plzni před klubem Wagon.
     Protože se dosud nepodařilo případ zcela objasnit, obrací se nyní policisté s žádostí o pomoc na veřejnost.

     Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu ublížení na zdraví ve stádiu pokusu a souvislosti s objasňováním tohoto případu hledají muže se psem, který je zachycen na snímku z kamerového záznamu. Mohl by poskytnout důležité informace pro vedené trestní řízení.

     Muž na fotografii se může sám přihlásit na lince 158 nebo na obvodním oddělení Plzeň střed, stejně tak veřejnost, pokud někdo muže pozná a zná jeho totožnost, může své informace sdělit policistům přímo na obvodním oddělení policie Plzeň střed nebo policistům na tísňové lince 158.

Foto PČR

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.