Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Policie pátrá po řidiči, který srazil a zabil psa

Byli jste svědky dopravní nehody v Klatovech?

15. listopadu 2022 09:41

Doprava Nehody Smrt Zvířata

     V sobotu  5. listopadu přibližně deset minut před pátou hodinou odpoledne došlo na křižovatce ulic Plzeňská a Pod Koníčky v Klatovech k dopravní nehodě, při které zatím neznámý řidič jedoucí na červenou usmrtil psa.
     "Dosud nezjištěný řidič s neznámým vozidlem jel po Klatovech ve směru od centra města po ulici Plzeňská. Na křižovatce s ulicí Pod Koníčky nerespektoval světelný signál s červeným světlem a vjel do křižovatky, přičemž ohrozil chodkyni, která přecházela ulici Plzeňská přes přechod pro chodce ve směru od ulice Pod Koníčky k ulici Hřbitovní.
     Chodkyně před projíždějícím vozidlem uskočila zpět, ale psa kterého vedla na vodítku, již nestačila strhnout a došlo ke střetu vozidla se psem, který na následky nárazu uhynul. Po střetu řidič nezastavil a dále pokračoval v jízdě směrem na Plzeň,"
popsala tisková mluvčí policie s tím, že podle chodkyně se jednalo o osobní vozidlo stříbrné barvy v provedení combi. 

     Policisté pátrají po řidiči, který způsobil výše uvedenou dopravní nehodu i jeho vozidle. Protože se jim dosud nepodařilo případ řádně objasnit, žádají nyní případné svědky události o poskytnutí informací, které by vypátrání řidiče mohly pomoci.
     Máte-li jakékoli informace k uvedené dopravní nehodě, můžete je policistům sdělit na dopravní inspektorát v Klatovech na telefonní čísla 974 334 251 nebo 974 334 250, nebo i prostřednictvím e-mailu: kt.di.evidence@pcr.cz

      Policisté všem děkuji za spolupráci. 

Foto místa nehody - Google Street view

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.