Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto Pátrání

Policisté hledají svědky dopravní nehody v Tachově

Viděli jste střet vozu Audi s lampou a následný újezd řidiče?

19. prosince 2023 10:00 , aktualizace 10:00

Nehody Pátrání


     Dopravní policisté hledají svědky dopravní nehody, ke které došlo v sobotu 16. prosince krátce před půl devátou ráno v Tachově.

     "Dosud neznámý řidič jel s vozidlem tovární značky Audi zatím nezjištěného typu ve směru jízdy na Halži, v Moravské ulici uvedl vozidlo do smyku a následně poškodil sloup veřejného osvětlení, který se nachází na chodníku při pravém okraji komunikace. Poté řidič z místa nehody odjel, aniž by splnil svou zákonnou povinnost nehodu oznámit," uvedla nám mluvčí policie a požádala o zveřejnění výzvy.

     Policisté žádají občany, kteří by mohli poskytnout informace vedoucí k řádnému prošetření uvedené dopravní nehody, aby se ozvali na tel: 974 337 266 nebo 974 337 251. Informace mohou sdělit také na tísňovou linku 158.

Spa & Wellness Hotel Čajkovskij****

Spa & Wellness Hotel **** Vám přináší komplexní lázeňské a wellness služby - jsme certifikovaný lázeňský hotel s originální vřídelní vodou. Nabízíme komfortní ubytování v pokojích a apartmánech s veškerým luxusem. Můžete u nás zakoupit výhodné wellness balíčky či vouchery jako dárek pro Vaše blízké