Foto

Policisté hledají svědky pádu zdi, která usmrtila muže

TACHOV: Vy, kteří jste viděli pád zdi na seniora, ozvěte se policii

12. července 2018 14:30 , aktualizace 16:40

Pátrání Smrt

Partner článku – Prestol Holding

     Tachovští kriminalisté se s žádostí o pomoc obracejí na veřejnost.
     Hledají svědky události, která se stala 18. června kolem 11:25 hod. v Tachově ve Vodní ulici. Při bourání skladu za pomoci bagru tam došlo k sesuvu boční zdi, která zavalila 75letého seniora.
     Muž byl z místa převezen do nemocnice, kde na následky zranění zemřel ještě ten den.

     Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli poskytnout svědecké výpovědi v souvislosti s touto událostí, aby se ozvali na tel.: 974 337 447 nebo na linku tísňového volání 158.

O události jsme tehdy samozřejmě informovali:

18. června: 

      Dnes po půl dvanácté dopoledne vyrážely všechny záchranné složky do ulice Boženy Němcové v Tachově, kde se zeď budovy při demolici zřítila a zavalila kolemjdoucího seniora.

     "Bourali tam nějakou větší dvougaráž, chodím kolem ní často, naposled včera. Právě když kolem ní procházela skupina asi pěti lidí, hrábli tam bagrem a zeď se vyvalila do ulice. Skupina mladších stihla uskočit, ale ten starší pán ne a ty sutiny spadly přímo na něj," popsal nám přímý svědek události.

     Muže z pod trosek vyprostili a do péče si ho převzali záchranáři. Hasiči provedli průzkum, zda se v sutinách nenachází ještě další osoba.

20. června:

     V pondělí jsme informovali o případu z Tachova, kde při demolici budovy došlo k sesuvu zdi, jejíž trosky částečně zavalily kolemjdoucího seniora.
     Muže po vyproštění a ošetření z místa při vědomí transportovali záchranáři do Fakultní nemocnice Plzeň s poraněním hlavy a páteře.

     Dnes jsme obdrželi zprávu z okolí mužovy rodiny, že včera bohužel svým zraněním v nemocnici podlehl. Tuto zprávu potvrdila i nemocnice.

Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost