Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

Razie v ubytovacích zařízeních na Tachovsku

Policisté, strážníci i zástupci místní samosprávy zkontrolovali dvě stovky osob

Autor: Karel Aleš úterý 12. března 14:51 , aktualizace 15:53

Cizinci Policie

     Až dvě stovky osob byly zkontrolovány při preventivní akci, která se uskutečnila v neděli 10. března a byla zaměřena především na dodržování zákona o pobytu cizinců na území České republiky, odhalování padělaných a pozměněných dokladů a v neposlední řadě i na pátrání po hledaných a pohřešovaných osobách.

     Akce se zúčastnili nejen policisté včetně mobilní jednotky cizinecké policie, ale také strážníci a starosta města Tachov Mgr. Petr Vrána. 

     "Během akce byla zjištěna jedna osoba v celostátním pátrání, kterou si na místě převzali policisté z obvodního oddělení Tachov, a dále jedna osoba, která neoprávněně pobývala na území České republiky, což v tuto chvíli řeší policisté z odboru cizinecké policie. Ti si také převzali i pět případů možného porušení povinností ubytovatele.
     Jeden případ podezření z porušování hygienických předpisů pak bude předán místně příslušné krajské hygienické stanici,"
uvedla nám mluvčí policie s tím, že podobné preventivní akce budou i nadále pokračovat v rámci celého Plzeňského kraje. 

Foto PČR


Dluhopisy

Porazte inflaci s Dluhopisy - Investujte do tavedených firem a ochraňte své úspory. Nejvíce korporátních dluhopisů s notářským zápisem o přímé vykonatelnosti. Nakupujte dluhopisy zdravých českých firem na nejstarší dluhopisové platformě. Nízké minimální investice. Přední informační servis.