Foto

Policisté pátrají po pohřešovaných dvojčatech

Neviděli jste Karolínu a Markétu Fuxovy?

13. září 2018 13:53 , aktualizace 14:03

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

    Policisté Policie České republiky pátrají po pohřešovaných dívkách. Obě sestry, dvojčata jsou svěřenkyně školského výchovného zařízení 

Karolína Fuxová a Markéta Fuxová       

narozeny 1. dubna 2002
trvale bytem Plzeň, ul. Střední č.p. 1478/14 (Karolína Fuxová - přechodný pobyt na adrese: Plesná, Nádražní č.p. 338, okr. Cheb)

     Pohřešovaná Karolína Fuxová:
     Dívka je štíhlé postavy vysoké cca 165 cm, má modré oči a rovné dlouhé ryšavé vlasy, které nosí je upravené na pěšinku vlevo. Je zdánlivého stáří 18 let. Markantem u dívky je tetování na levém stehně - obraz růže a na žebrech nápis „sisters“.
     Na sobě měla naposledy oblečené zelené roztrhané jeansy a černou mikinu.

     Pohřešovaná Markéta Fuxová:
     Dívka je střední postavy vysoké cca od 160 cm do 165 cm, má zelené oči a středně dlouhé hnědočerné vlasy, které nosí upravené na pěšinku vlevo a na patku vpravo. Je zdánlivého stáří 16 až 18 let. Markantem u dívky je tetování na levém stehně - obrazec vlka, na žebrech nápis „sisters“ a na pravém prsu má znázorněn znak nekonečna.
     Další popis k pohřešované dívce není policii znám.

     Jmenované dívky byla na základě soudního rozhodnutí svěřeny do ústavní výchovy. Naposledy byly viděny v sobotu 1. září v době okolo druhé hodiny odpoledne, kdy utekly z místa trvalého bydliště. Následující den se obě dívky měly vrátit do výchovného zařízení z povoleného pobytu u matky v Plzni, což dosud neučinily.     

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešovaných dívek, aby podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.   

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.