Foto

Policista zachránil život zkolabovanému muži

Záchranáři i známý zkolabovaného policistovi poděkovali za perfektní první pomoc

pátek 29. března 15:25 , aktualizace 15:37

Záchrana života

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

    Velice pohotově a profesionálně se nedávno zachoval mladý policista.
    Ve středu 13. března kolem půl šesté odpoledne v Rokycanech šel muž společně se svým známým, se kterým se potkali, směrem k ulici Štefánikova. Z ničeho nic se jeden z mužů opřel o plynový sloupek a přestože se ho jeho známý snažil zachytit, nepodařilo se mu to a muž upadl na zem.
    V té době okolo projížděl autem muž, policista z místního obvodního oddělení ve volnu, se svojí přítelkyní, kteří na místě zastavili a tázali se, zda muži nepotřebují pomoc. Zatímco známý zkolabovaného muže volal záchrannou službu, policista zahájil masáž srdce, kterou prováděl až do příjezdu zdravotníků.
    Poté co si záchranáři muže převzali do péče, policistovi poděkovali, za dobře odvedou předlékařskou první pomoc. Poděkovat mu poté přišel i 
    "Sedmašedesátiletý muž, známý zkolabovaného, se osobně dostavil na obvodní oddělení v Rokycanech s poděkováním, které patří jednomu z policistů. To si vyslechl policista, který muže vyslechl a poděkování následně předal vedoucímu oddělení," uvedla tisková mluvčí policie. 
     I za redakci policistovi gratulujeme k pohotovosti a profesionálně provedenému zákroku.

Foto: PČR

 


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!