Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Pátrání Video

Pomozme najít malému závodníkovi ukradené kolo!

Šestiletý kluk v neděli vyhrál svůj první závod a v pondělí mu bohužel na Valše jeho kolo ukradli, nepoznáte zloděje třeba právě vy?

Autor: Petr Novák úterý 2. dubna 10:42 , aktualizace 11:01

Krádež Pátrání

Partner článku – dokrabic.cz


Dobrý den,

     obracíme se na Vás s prosbou při hledání zlodějů dvou závodních horských kol, která byla odcizena v pondělí 1. dubna v 6,21 ráno v Plzni na Valše v Sulkovské ulici. Kola byla ukradena ze zamknutého nosiče značky Thule na tažném zařízení a byla navíc uzamčena značkovým skládacím zámkem značky Abus.

     Krádež byla zachycena kamerovým systémem, kdy muž a žena zřejmě s piercingem ve tváři, oba v černých mikinách s kapucí, přijeli pro kola vozem značky Škoda Fabia 1 modré barvy s černou střechou a registrační značky zřejmě s opakujícími se čísly 52. Dobrým poznávacím znamením by pak mohla být i černá střecha vozu, která ho odlišuje od běžné modré Škody Fabia.


     Vůz odjel směrem ke kruhovému objezdu s otevřeným kufrem zavazadlového prostoru.

Jedná se o tato kola: 
1. karbonové Canyon Exceed CF 7, 29, M černé barvy
2. dětské Ku bikes 24", černé barvy

     Celá tato událost je pro nás velice smutná vzhledem k tomu, že náš šestiletý syn den předtím vyhrál ve Stupně právě na kole Kubikes svůj první závod.

     Budeme veřejnosti velmi vděční za sdílení tohoto článku, fotek kol nebo informací vedoucích k dopadení pachatelů. Kontaktovat můžete přímo majitele kol na čísle 737 610 908 nebo Policii ČR na čísle 158.

     Odměna tomu, kdo na polici předá informace vedoucí k nalezení kol, je samozřejmostí.

               Děkuji za celou naši rodinu
                                                        Michal 


dokrabic.cz

Jsme přepravní a vyklízecí společnost, která nabízí své stěhovací služby po celé České republice. Zejména se zaměřujeme na vyklízení bytů, stěhování domů nebo provozoven a bourání objektů. Vykupujeme interiérové nebo exteriérové vybavení a techniku.