Aktuálně

Pomozte rodině dědečka pátrat po Fabii Combi - NALEZENA!

Osmdesátiletý pán doslova ztratil někde v Plzni auto

15. dubna 2017 19:35, aktualizace středa 6. prosince 21:18

Pátrání

     O pomoc nás požádal muž, který doufá, že vy, naši čtenáři, byste mohli pomoci vyřešit zapeklitou a nepříjemnou situaci jeho strýčka. Dnes nás tento starší muž osobně navštívil v redakci a popsal příběh svého více než osmdesátiletého, roztržitého příbuzného. Příběh zní neuvěřitelně, ale je pravdivý a rodině nadělal spoustu starostí.
     Mužův strýček, který díky svému věku už hodně zapomíná, si již v pondělí 10. dubna vzal doma auto a vyrazil směrem od Losiné do Plzně. Domů se ale starý pán vrátil autobusem a nepamatuje si, kde vlastně auto nechal.
     Jedná se o červenou Škodu Fabia Combi vyrobenou v roce 2009, registrační značky 4P5 1074, která by mohla být zaparkovaná zřejmě někde na území Slovan, kde senior mohl navštívil polikliniku, bohužel ale také doma mluvil i o Hlavním nádraží, takže okruh možných míst je široký.
     Případ je samozřejmě policii hlášený a bohužel není ani vyloučena krádež vozu.

     K prosbě rodiny se připojujeme, pomozte prosím nalézt toto "zapomenuté" auto, na fotografii je stejný model stejné barvy, jde ale o jiný vůz.    

AKTUALIZACE: 

     Včera jsme vydali článek, v kterém jsme prosili o pomoc rodině seniora, který zapomněl kam zaparkoval svůj automobil Škoda Fabia. Článek za půl dne sdílelo přes 900 čtenářů a díky nim oslovil téměř 63 000 lidí jen na facebooku, což nás samozřejmě velice těší.

     Ještě větší radost nám ale udělala dnešní zpráva, že ztracené auto je na světě a také velké poděkování od rodiny. 

     Auto bylo i díky obrovské pomoci našich čtenářů nalezeno ve vnitrobloku v Kyjevské ulici v noci na dnešek hlídkou policie Obvodního oddělení Slovany, která o nálezu ihned informovala rodinu seniora a ta si hned ráno ztracený automobil vyzvedla.

     Za rodinu máme všem čtenářům poděkovat za sdílení a snahu, opravdu moc je potěšila snaha a ochota lidí pomoci s pátráním.

     Na fotografii je obvodní oddělení PČR Plzeň Slovany.