Foto

Muž na nádraží utrpěl rozsáhlé popáleniny

Vrtulník LZS muže v kritickém stavu transportoval na popáleninové centrum

21. února 2021 12:12 , aktualizace 18:07

Hasiči Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dnes dopoledne před půl dvanáctou došlo na nádraží v Pačejově k velmi vážné nehodě. Asi třicetiletého zaměstnance pracujícího na servisní soupravě zde zasáhl elektrický proud z trakčního vedení. Z místa bylo oznámeno, že muž je velmi těžce zraněn.
     Na místo okamžitě vyjely všechny záchranné složky a vzhledem k vážnému stavu zraněného vzlétl i vrtulník IZS. Bohužel se na místě skutečně potvrdilo, že muž je velmi vážně popálený a to na 60 % těla. Hasiči pomohli s jeho snesením ze soupravy a vrtulník muže v kritickém stavu transportoval do Prahy do Fakultní nemocnice Královské Vinohrady na Kliniku popálenin.
    Vyšetřování převzali klatovští kriminalisté a příčina i veškeré okolnosti jsou předmětem dalšího šetření. Provoz na trati nebyl omezen, práce na železnici probíhala na výkolejce mimo hlavní traťové koleje.

     Po vydání článku mluvčí Správy železnic doplnila, že zraněný muž je zaměstnanec externí firmy, která pracuje na modernizaci nádraží.


Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!