Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy

Popelář utrpěl velmi vážné zranění

Vyšetřování pracovního úrazu převzali kriminalisté

3. října 2019 13:21 , aktualizace 14:56

Záchranáři

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     K vážnému pracovnímu úrazu došlo dnes kolem poledne v Dýšině v části Nová Huť, kde při manipulaci rozdrtil kontejner na papír ruku popeláři.
     "Při manipulaci s odpadem mělo dojít k přimáčknutí pravé horní končetiny muže narozeného v roce 1967 k levému boku násypného prostoru popelářského vozu," popsala tisková mluvčí policie. 
     Muž utrpěl těžké zranění. "Muže ročník 1967 s vážným poraněním celé horní končetiny zdravotnická záchranná služba transportovala na urgentní příjem Fakultní nemocnice," uvedla tisková mluvčí záchranářů.
     Případ si převzali kriminalisté, kteří nyní šetří míru zavinění, příčinu a okolnosti případu.

Foto ilustrační

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!