Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Popeláři "zametli" auto

Dnes ráno došlo k dopravní nehodě se zraněním ve Zruči Senci

16. října 2019 08:35 , aktualizace 13:27

Partner článku – Mraknet

     Dnes ráno došlo v Borové ulici ve Zruči Senci k dopravní nehodě. Dle svědka zde řidič nákladního vozidla popelářů neměl dát přednost vozidlu Škoda Octavia. Právě spolujezdkyně z tohoto vozu při střetu utrpěla zranění.
     Na místo vyjely všechny záchranné složky. Záchranáři zraněnou ženu ošetřili a poté transportovali do nemocnice.
     Mluvčí policie nám uvedla, že k nehodě došlo v sedm patnáct. Popelářský mercedes řídil muž narozený v roce 1967 a vozidlo Škoda mladík narozený v roce 2000, který vezl spolujezdkyni narozenou v roce 2003. Mluvčí nám také potvrdila, že skutečně popeláři nedali přednost zprava a doplnila, že test na alkohol byl u řidičů negativní.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.