Foto

Popis devianta z tábora + popis jeho zrůdností - pomozte pátrat i Vy!

Pokud máte jakékoli informace, prosíme, obraťte se na policisty

17. července 2017 13:49, aktualizace pondělí 17. července 15:34

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Celý víkend informujeme o neuvěřitelném případu z dětského tábora Pražanka v Cheznovicích na Rokycansku, kdy zatím neznámý pachatel vnikl v brzkých ranních hodinách do tábora a začal sexuálně obtěžovat děti. Uveřejnili jsme prohlášení hlavního vedoucího tábora, že všechny děti jsou nezraněny a kdy také vyzdvihl práci svých kolegů vedoucích, kteří měli noční hlídku a pachatele vyplašili.
    
Okamžitě po oznámení incidentu vedením tábora se případem začaly zabývat desítky policistů i kriminalistů. Zajistily se stopy, propátralo se okolí a prověřují se kamerové záznamy z okolních obcí či měst. V současné době probíhají výslechy, prověřují se vlaková spojení, policisté samozřejmě také prověřují, zda k podobnému jednání nedocházelo ještě na jiných místech a také široce spolupracují s médii.
      Po pachateli se stále velmi intenzivně pátrá a policisté se obracejí i na veřejnost s výzvou, aby se přihlásil kdokoli, kdo by mohl poskytnout jakoukoli, zdánlivě i nepodstatnou informaci.

     Samozřejmě jsme v počátku vyšetřování nemohli uvést co přesně útočník dětem prováděl i z čeho ho policie obviňuje. Nyní je ale již k dispozici nejen popis prováděných zrůdností, ale i popis útočníka.

      Zatím neznámý pachatel měl v časných ranních hodinách vniknout dokonce do dvou chatek a ve spánku osahávat děvčata na intimních místech, jak jsme již uvedli, víc muž udělat nestihl, protože byl vyrušen sportovním vedoucím.

      Policisté již také dali k dispozici popis podezřelého. Dle svědků se mělo jednat o muže ve věku 23 až 25 let, štíhlé postavy, vysokého přibližně 180 – 185 centimetrů. Měl mít kratší světlé vlasy a nosit brýle. Na sobě měl tmavou mikinu s kapucí.

     Dle všeho se jedná o trestný čin proti lidské důstojnosti v sexuální oblasti.

Prohlášení vedení tábora

Fotodokumentace

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.