Poškodil zámky a vloupal se do garáží

Zloděj si odnesl věci za téměř 140 tisíc korun, policisté po něm pátrají

čtvrtek 18. října 12:57

Krádež Vloupání

Partner článku – Delta Plzeň

     Mezi pondělkem 15. října a středou 17. října vnikl neznámý pachatel v Plzni Bukovci do několika řadových garáží, u kterých poškodil zámky. 
     Z první garáže si zloděj odnesl autogen, svářecí hořák a příslušenství, kompresor s příslušenstvím, kompletní sadu na lakování, střešní nosič, 18 kusů pneumatik včetně plechových disků, střešní nosič, přímočarou pilu, horkovzdušnou pistoli a další elektroniku.
     Z druhé garáže, do které vnikl stejným způsobem, potom odcizil pneumatiky a dámské a pánské běžky s příslušenstvím.
     "Doubravečtí policisté se nahlášenou krádeží zabývají, zjišťují veškeré dostupné informace a po pachateli pátrají. Pachatel svým jednáním způsobil hmotnou škodu za bezmála 140 000 korun," uvedla k případu tisková mluvčí policie.
     Ve věci policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádež a v případě odhalení pachatele mu za tento skutek může v pravomocném rozhodnutí hrozit až pětiletý trest odnětí svobody.

Foto ilustrační

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.